Будівельні риштування «Індастрі» на фасадних роботах в НУГЗУ

Риштування ТОВ ПК «Індастрі» можна побачити на черговому об'єкті - на цей раз необхідність висотних фасадних робіт виникла у Національного Університету Громадянської Захисту України (НУЦЗУ), що знаходиться на вулиці Алчевських (колишня Артема).

Риштування ТОВ ПК «Індастрі» можна побачити на черговому об’єкті - на цей раз необхідність висотних фасадних робіт виникла у Національного Університету Громадянської Захисту України (НУЦЗУ), що знаходиться на вулиці Алчевських (колишня Артема).

Університет відомий своїми співробітниками і випускниками-спортсменами, які не раз отримували золоті медалі на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх, а також протягом багатьох років не раз брали участь в гасінні великих складних пожеж.

Висока якість підготовки фахівців-пожежників і рятувальників вимагає не тільки високоякісної професійної підготовки, а й відповідних умов навчання. Влітку цього року адміністрація Університету вирішила оновити зовнішній вигляд одного з корпусів вишу, для чого придбали у «Індастрі» фасадні ліси рамного типу.

Роботи проводяться масштабні, з кількох сторін будівлі і на достатній висоті, але завдяки фасадним лісах, які можуть встановлюватися і до висоти в 30 метрів, реконструкція проходить успішно і вже в новому навчальному році учні та співробітники Університету зможуть оцінити оновлений корпус.