Рамні риштування від "Індастрі"

що створюють нове обличчя Харкова.

Відразу два великих будівельних об′єкта купили у нас риштування для проведення зовнішніх робіт. Обидві будівлі обіцяють стати досить знаковими для Харкова.

Перша будівля - будинок преміум-класу Leonardo town в центрі Харкова на Донець-Захаржевського, 6/8. Це комплекс, що складається з двох секцій, одна вікнами виходом на АВЕ-Плаза, друга на Театральний сквер. Для тих, хто воліє насолоджуватіся архітектурою міста, й для тих, хто любить зустрічати світанки.

Здача в експлуатацію запланована на 4 кв. 2020 року, тож попереду ще багато роботи. Саме для довгострокової надійної роботи з фасадом забудовники й обрали рамні євро-риштування від “Індастрі”.

Друга будівля - наступна черга житлового комплексу “Французький квартал”, здача в експлуатацію якого запланована також до 2020 року.

Відмінною особливістю цього будинку повинен стати красивий і теплий енергозберігаючий фасад. Скління квартир максимальне, буде виконано у вигляді “французьких” вікон в підлогу, щоб прекрасно освітлювати квартири на всю глибину.

Забудовник “Французького кварталу”, теж обрав наші риштування, бо фасад цієї будівлі повинен стати ії фірмовим обличчям. Саме французькі вікна до полу повинні надавати французького шарму будинку. А евро-риштуванні “Індастрі” найбільш підходять для лінійних фасадів, а також є досконалою і зручною конструкцією з точки зору швидкості монтажу, надійності і економічності.

Ми раді бути прічетними до того, що наше місто стає красивішим і комфортнішим для харків′ян!