Концептуальний житловий будинок класу преміум

в історичному центрі Харкова.

Харків - місто з досить давньою історією, складною долею і, звичайно, своєю архітектурою. На сьогоднішній день, в порівнянні з усією територією міста, історичний центр з пам’ятниками архітектури і просто помітними старими будівлями, займає вже дуже незначну площу.

І тим важливіше зберігати цей невеликий історичний центр з його університетами, гімназіями, купецькими особняками і садибами, що навіть сьогодні показують нерозривний зв’язок з культурно-історичним контекстом міста.

Але населення зростає, і яка молода сім’я не мріє починати спільне життя в комфортних умовах в новій квартирі, і не в спальному районі, і щоб в пішохідній доступності був і парк Горького, і площа Свободи, і супермаркети з ринками.

ЖК Nodus взявся за вирішення цього питання. У самому центрі історичної частини міста, праворуч від нинішнього Центрального палацу одруження на Сумській (в 1913 році особняком власника друкарні Олександра Юзефовича) вони органічно вписали 7-поверховий житловий будинок класу преміум підвищеної комфортності!

Для того, щоб візуально будинок не вибивався із загального ансамблю, забудовник відмовився від ультрамодних форм, віддавши перевагу спокійним масштабним рішенням. Клінкерна цегла, мінеральна штукатурка, обробка HPL-панелями - сувора масштабність, яка допомагає органічно вписати будівлю в історичну забудову Харкова.

Для проведення зовнішніх робіт, ми порадили організаторам будівництва встановити вільностоячі риштування виробництва «Індастрі», які їарактеризуються швидкомонтованою металевою конструкцією, легко компенсують нерівність основи і перепади висот, а також є досить доступними за ціною.

На даним момент монтажники вже закінчують бетонування перекриттів, ведеться зовнішня кладка. Закінчення будівництва заплановане на IV квартал 2019 року.