Про компанію

Історія компанії починається з 1996 року. Цей непростий час перебудови дав поштовх молодим амбітним хлопцям, які щойно закінчили вищі навчальні заклади, ризикнути створити новий, маловідомий в Україні напрямок - прокат профілів для гіпсокартонних систем.

Незважаючи на труднощі, завдяки згуртованій команді, постійному процесу інвестування в оновлення виробничої бази, розширення асортименту, впровадження нових технологій і послуг, Компанія «Індастрі» змогла зайняти одне з лідируючих позицій на будівельному ринку.

На даний момент ТОВ ВК Індастрі входить у виробничу корпорацію з шести підприємств, які займаються обробкою металу (від розробки і виготовлення обладнання для штампування і прокату до виготовлення металоконструкцій різної складності).


23 роки
работи
2000 тон
продукції в місяць
95 %
купують знову
10 тис.м2
власних виробничих площ
250
висококваліфікованих співробітників в штаті

Основні напрямки виробництва нашої компанії:

Прокат профілів:

Виробництво:

Виготовлення:

Також успішно розвивається напрямок «Товари народного споживання»:

Компанія «Індастрі» виготовляє вироби з металу будь-якої складності за індивідуальними замовленнями і проектами. Для цього в компанії є штат кваліфікованих інженерів, конструкторів і технологів, які допоможуть втілити Ваші найсміливіші ідеї в реальні конструкції.

Наші досвідчені менеджери завжди допоможуть у вирішенні ваших питань (прорахувати об'єкт, правильно скласти замовлення, вирішити питання з логістикою і т.д.).

Результатом наших зусиль є довіра сотень замовників, багаторічний досвід співпраці з нашими партнерами, як в Україні, так і за кордоном, поява нових споживачів нашої продукції.

Ми завжди раді і відкриті новим партнерам, новим ідеям, новим проектам!

ІНДАСТРІ - перевірено часом!!